קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי - דיזרט. . . הטעם שנשאר. . .

קייטרינג חלבי
חוויה קולינרית בגוון אביבי


קבלת פנים הינה חלק מרכזי באירוע שלכם. זוהי הנקודה הראשונה בה האורחים מתרשמים מהאירוע שהשקעתם בו זמן כה רב. זוהי הנקודה בה האורחים מסתובבים  בין עמדות ההגשה המפוזרות לצדדי הרחבה וטועמים מכל הבא ליד. אווירה קלילה ונעימה באירוע שלכם מחייבת שמירה על אוכל קליל שיעלה את מצב הרוח.

על כן, אין תפריט מתאים יותר מאשר תפריט חלבי באירוע צהריים אביבי. קייטרינג חלבי פשוט מתבקש פה! חגיגת גבינות וסלטים מלווים במאפים היישר מהטבון, דגים למיניהם מטוגנים ושלמים שבראשם הסלמון החביב ברוטב שמנת לא כבד מדי, הכל מלווה ביין לבן חצי יבש הידוע בהתאמתו לסגנון תפריט חלבי זה ולקינוח… עולם ומלואו. קייטרינג חלבי מומלץ מאוד לאירועים אך בעיקר לאירועי צהריים נינוחים.

מלבד החיבור המושלם, והבלתי ניתן לויכוח, בין ימים אביבים נעימים לבין מזון חלבי קליל קיימים עוד מספר יתרונות אשר יתרמו להצלחתו של האירוע שלכם ולהנאתם של האורחים בו:

–          קייטרינג חלבי פותר את בעיית הצמחוניות. אין צורך לדאוג במיוחד לאורחים צמחוניים או לכאלו אשר אינם חובבי בשר.

 

–          מזון ירוק הינו קליל יותר וקל יותר לעיקול ולכן התופעה הידועה של תחושת העייפות אחרי האוכל לא מפרה את חיות האירוע – תפריט חלבי שומר על ערנות האורחים.

 

–          רבים מגני האירועים ואולמות האירועים מחייבים בקייטרינג כשר בשל העובדה כי הם עלולים לאבד את תעודת הכשרות שלהם. קייטרינג חלבי פותר גם בעיה זו.

 

–          אין דרך טובה יותר להמתיק את השמחה באירוע מאשר אפשרויות קינוחים חסרות גבולות בשלל צבעים, צורות וטעמים.

 

בונה פטיט! קייטרינג חלבי בנוסח איטלקי

 

ואם כבר הולכים על קייטרינג חלבי, סגנון אוכל עשיר התואם את כל הכללים הוא האוכל האיטלקי המגוון. אין בן אדם שיגיד "לא" לאוכל איטלקי.  קייטרינג חלבי בנוסח איטלקי יערב שמות גדולים באירוע שלכם – מוצרלה, מסקרפונה ופרמז'ן מפלוגת הגבינות, אנטיפסטי משלל ירקות, אפשר בציפוי טמפורה. מאפים במילויים מעניינים הנקראים קלצונים גם יככבו כמנות פתיחה מעוררות תאבון. עוד מנת פתיחה מעניינת מהמטבח האיטלקי – הסביצ'ה אשר הוא מעין קוקטיל דגים דלישסיוסו (טעים באיטלקית). בהקשר למנות העיקריות, הפסטות אשר להן השמיים הם הגבול – פנה,פטוצ'יני, פפרדלה, ניוקי וכל אלה בשלל רטבים אשר מספקים את העבודה באופן יוצא מן הכלל.

אז אם חשבתם על קייטרינג חלבי לאירוע שלכם אתם בדרך הנכונה.