קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי - דיזרט. . . הטעם שנשאר. . .

קייטרינג חלבי- יתרונות

 

אנשים שונים בוחנים אירוע באמצעים שונים. יש כאלו שישימו לב לבחירות הלבוש של המארחים, יש שיתעכבו על עיצוב המקום ויש כאלה שלא משנה להם כלום, העיקר האווירה. אין ספק כי אוכל, כלומר בחירת הקייטרינג באירוע, היא פרמטר חשוב עבור כל אחד. אוכל טוב יכול לעשות לכם את האירוע באותה מידה שאוכל גרוע יכול להרוס אותו.

השאלה הראשונה שעולה כאשר מתכננים אירוע היא האם לבחור קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי. בעבר, נטו אנשים לבחור בקייטרינג בשרי, אולם כיום הטרנד של קייטרינג חלבי הולך ומתחזק ויותר ויותר אנשים מבינים את יתרונותיו ובוחרים להגיש באירוע אוכל חלבי.

אוכל קליל ומחוכם

בין אם מדובר באירוע הנערך בערב, או אירוע הנערך בצהריים, רוב האירועים כוללים ריקודים, הסתובבויות ופעילויות שונות. האורחים, וגם המארחים ייהנו יותר באירוע, אם יוגש להם אוכל קליל ולא כבד כמו מנות בשריות.

נוסף לזה קייטרינג חלבי משדר תחכום מסוים. בחירה באוכל חלבי מאפשרת להגיש מגוון רב של מנות קטנות בהגשה אסתטית. כך כולם יכולים ליהנות מטעימה מכל דבר מבלי להתפתות להתמלא יתר על המידה ולהמשיך את האירוע בתחושת כבדות.

 

קייטרינג חלבי פותר את בעיית הכשרות

למרות שלא כל הישראלים שומרים על כשרות בפועל, רוב האנשים בוחרים באירוע כשר. בין אם מדובר בהתחייבות של מקום האירוע או באיזה דוד דתי, רובנו מעדיפים לעבוד עם קייטרינג כשר. בעוד שקייטרינג בשרי פוסל על סמך הכשרות את כל מאכלי החלב כולל קינוחים, אוכל חלבי מאפשר גיוון. קייטרינג חלבי יכול להגיש ירקות, מאלים חלביים ודגים, כך שהוא למעשה מכיל יותר אפשרויות מקייטרינג בשרי.

פתרון הולם לצמחונים

חשוב לציין גם כי עם התפתחות טרנד הבריאות, תחליפי הבשר והמודעות לסביבה, הרבה יותר אנשים צמחוניים מפעם. עבור צמחונים, קייטרינג בשרי באירוע פירושו אירוע עם מגוון מצומצם מאוד של אוכל. קייטרינג חלבי מספק פתרון עבור האורחים הצמחוניים והופך את האירוע למהנה יותר.

קייטרינג חלבי- הכי חשוב הקינוחים!

הרבה אנשים יגידו שהחלק הכי כיפי באירוע הוא שלב הקינוחים. לכבוד האירוע כולם מרשים לעצמם לחרוג מהדיאטה וליהנות מקצת שוקולד, קצפת ושאר מטעמים. למרות השיפור, תחליפי חלב עדיין לא מספקים את אותה תוצאה וקינוחים פרווה הם הרבה פחות טעימים מקינוחים חלביים. קייטרינג חלבי מאפשר להגיש קינוחים מושקעים וטעימים ומסיים את האירוע לכם בטעם של עוד.

לסיכום, קייטרינג חלבי הוא הבחירה הנכונה עבורכם אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מחוכם, נעים, כיפי וטעים.