קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי - דיזרט. . . הטעם שנשאר. . .

קייטרינג חלבי…
פתרון יוקרתי…


אנשים, מטבעם, אוהבים לצאת משגרה, לכופף את הנורמה ולהכניס גוונים מיוחדים בכל דבר אשר הם נוגעים בו.

כשאנו מתכננים אירוע ומזמינים את כל משפחתנו, מכרינו וחברינו , השאיפה היא ליצור את האירוע המושלם ובשל כך אנו מחפשים לשלב יצירתיות שתפתיעה את האורחים שלנו.

 

קייטרינג חלבי יוקרתי הינו פתרון נפלא לשנות במקצת את אופי האירוע המתוכנן ולהפתיע את האורחים. ואם כבר מדברים על הפתעות – בעליהם של חברות המספקות קייטרינג חלבי יפתחו בפניכם מטבח חלבי עשיר בכל טוב ובכך יפתיעו אתכם באין ספור הצעות והמלצות לתפריטים חלביים אשר יהווה רמה גבוהה של בישול גורמה באירוע שלכם.

שולחנות חלביים – לפי תורת הפאנג שוואי .צבע לבן מיוחס לצ'קרת הכתר ומביא איתו אנרגיה של ניקיון וסטריליות. בנוסף הצבע לבן מייצג מנוחה וזאת הסיבה לכך שאנו לובשים לבן בחגים ומועדים לשמחה, כאות לשלווה ומנוחה. לבן הינו צבע התורם במיוחד לחגיגיות וזו גם הסיבה שלרוב קייטרינג חלבי ממזג בצורה יוקרתית ומעודנת את המטעמים החלביים ונוטה לעצב ולקשט את עמדות ההגשה שלו בצבעים בהירים ,מה שנקרא, עיצוב האירוע בלבן.

קייטרינג חלבי – עדיף קלילות על כבדות

ידוע כי מאכלים חלביים מתעכלים ביתר קלות ממאכלים בשריים. כתוצאה מכך, לאחר שאנו אוכלים ארוחה חלבית, גופנו מתאמץ ומשקיע פחות אנרגיה ומאמצים בתהליך העיכול מאשר בסיומה של ארוחה בשרית. על כן, קייטרינג חלבי תורם חלקו גם בשמירה על רמת הערנות של האורחים שלנו במהלך האירוע ומציף את האירוע כולו באווירה קלילה ונעימה.

אירוע ביערות הכרמל

בנוסף, קייטרינג חלבי שומר על רחבת ריקודים תוססת ומאפשרת למשתתפים בשמחה להמשיך ולהפגין כישורי ריקוד קופצניים ואנרגטיים.

 

קייטרינג חלבי – מטבח חלבי עשיר

מאכלים חלביים מתקשרים באופן טבעי למטעמי המטבח האיטלקי ולמנעמי המטבח האסיאתי.

קייטרינג חלבי יעמיד לבחירתכם מגוון רחב של מאכלים חלביים כגון סלטים מגוונים, גבינות צהובות איכותיות, גבינות לבנות על בסיס שמנת, לחמים טריים הנאפים במקום, מבחר דגים רחב, פיצות, פסטות מכל הסוגים, פשטידות, קישים ועוד. אם ובחרתם להוסיף פן אסיאתי לנושא הקולינרי באירוע שלכם – הסושי עשוי לעניין אתכם. בנושא סושי קשה לטעות. רוב האוכלוסייה בישראל משתגעת על סושי, או לחלופין, המוקפצים למיניהם אשר עשויים לככב לצד הסושי המבוקש. למעשה, בחירה בחגיגה חלבית מעמידה עבורכם אפשרויות אין סופיות למטעמים, מאפים ורטבים.