קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי - דיזרט. . . הטעם שנשאר. . .

מתכננים ערב קוקטיל או הרמת כוסית?

קייטרינג חלבי יתאים לכם!

ערב קוקטיל או הרמת כוסית או אירוע מחוכם המתאים לציון מאורעות משפחתיים, פתיחה של תערוכות, אירועי עסקים, חתונות מצומצמות וגם ימי הולדת 'שיקיים'.

סוגיית ההסעדה אמורה, כמובן, להתאים לאופי האירוע ולהיות מחוכמת וקלאסית. קייטרינג חלבי עונה על ההגדרות הללו יותר מקייטרינג בשרי.

ראשית, קייטרינג חלבי מחובר יותר לטרנדים עולמיים של אוכל. המנות החלביות מאפשרות גיוון, משחק אסתטי בהגשה ומנות קטנות ומרובות, כפי שנהוג בערבי קוקטיל הוליוודיים ואירופאים. יתר על כן, המטבחים הקלאסיים, המטבח האיטלקי והמטבח הצרפתי בנויים על טהרת הגבינות השמנת ומוצרי החלב. אירוע שמתעלם מכך ומגיש אך ורק מנות בשריות, עלול להיתפס כאירוע מיושן ומשעמם.

רוב האירועים בארץ מקפידים על קייטרינג כשר. למרות שלא כל הישראלים שומרים על כשרות, הקפדה על כשרות באירוע היא נוחה ומתחשבת יותר. בהתחשב בסוגיית הכשרות, קייטרינג חלבי פותח יותר אפשרויות מאשר קייטרינג חלבי. בעוד שקייטרינג בשרי פוסל קינוחים חלביים, פסטות עם שמנת, ירקות בחמאה, סלטים עם גבינות, משקאות עם חלב וכו', קייטרינג חלבי "מתנגש" רק עם מנות בשר מובהקות כמו בקר ועוף. אירוע עם אוכל חלבי פותח יותר אופציות ויותר אפשרויות להנאת האורחים.

נוסף לכך, קייטרינג חלבי מתקשר לטרנד החשוב של אוכל בריא, ואכן הוא לא רק טרנדי יותר, הוא גם באמת בריא יותר. במקום לאכול מנות בשר שמנוניות ותוספות בשמן, ניתן ליהנות ממנות דג בריאות ועסיסיות, מפשטידות נימוחות, מסלטים מגוונים וכמובן מקינוחים נהדרים.

הקינוח הוא שלב חשוב בהסעדה של האירוע. אנשים תמיד זוכרים את הקינוחים, מדברים עליהם ונהנים מהם ולכן שווה להשקיע בקינוחים ולהגיש קינוחים חלביים ומושקעים. גם הקפה, שהוא משקה מחוכם נחשב וגם הכרחי לעיתים לאורחים השבים הביתה מאירוע מאוחר,  הנעשה עם חלב בקר רגיל ולא חלב סויה או שקדים באירועים הבוחרים בקייטרינג חלבי הוא טעים יותר.  כמובן שהאופציה היחידה להגשת קינוחים חלביים היא בחירה בקייטרינג חלבי.
אוכל חלבי גם פותח יותר אופציות עבור צמחוניים, שנאלצו בעבר להסתפק במנות כמו סלטים. כחלק מהחשיפה ומהפופולריות של אוכל בריא, יותר ויותר אנשים בוחרים בצמחונות או בהפחתת כמות הבשר שהם צורכים. גם עבורם, בחירה בקייטרינג חלבי היא שדרוג משמעותי לאירוע.

קייטרינג חלבי הוא פשוט מחוכם וקליל יותר ולכן גם מתאים לאירועי קוקטיל או הרמת כוסית שהם לרוב אירועים בהם האורחים מסתובבים ו"מתמנגלים" וודאי לא רוצים להתנהל בתחושת כבדות של אוכל שמן מדי.