קייטרינג חלבי
קייטרינג חלבי - דיזרט. . . הטעם שנשאר. . .

לקראת חג השבועות – חג החלב והגבינות –  קייטרינג חלבי לאירועים

קרה והאירוע המתוכנן יתקיים בסביבות חג השבועות? אפשר להשתלב עם המסורת היהודית ולקיים אירוע חלבי לכבוד החג. קייטרינג חלבי יוקרתי ימלא את פיות האורחים בכל טוב. חגיגה חלבית עשירה בגבינות איכותיות מלוות במגוון סלטים אדיר, מנות עיקריות מזינות וכן, קינוחים חלביים אקסקלוסיביים לסיום מתקתק. קייטרינג חלבי יתמזג בהרמוניה עם מאכלי שבועות למיניהם ויצור אירוע באווירת חג חגיגית.

קייטרינג חלבי – פחות כבד- יותר קל !

 

אוכל חלבי ודברי חלב למיניהם מתעכלים ביתר קלות יחסית לאוכל בשרי, זאת כמובן, עובדה קולינרית. לכן, אם והאירוע שלכם כולל רחבת ריקודים מזמינה, קייטרינג חלבי יעלה משמעותית את אחוזי הרוקדים ואת מדד השמחה. לאחר הסעודה, פחות אורחים יישארו ישובים במקומם כשידם מלטפת את בטנם במאמצים להרגיעה. אוכל חלבי ישאיר את האורחים אנרגטיים ויאפשר להם להמשיך וליהנות כרגיל.

חג השבועות נקרא "חג החלב והגבינות" וגם "חג מתן תורה", זאת מהסיבה שבמועד זה קיבל עם ישראל את התורה בהר סיני. יום זה הוקדש כולו ללימוד תורה ולשם כך, היה דרוש לשמור על אנרגיה וערנות. עם ישראל העדיף קייטרינג חלבי באותה תקופה מהסיבה שמוצרי חלב כבדים פחות על הקיבה. וכך עם ישראל שמר על פוקוס בעת הלמידה.

חלב – סמל לנתינה

 

החלב אשר צבעו לבן מסמל טוהר ואת היכולת לתת חיים. אם אשר מניקה את בנה, נותנת לו את הדבר היקר מכל – חיים. מאותה סיבה אנו נוהגים ללבוש לבן בחג השבועות כאות לנתינה בלי צורך לקבל בתמורה. אם כבר מקיימים אירוע בחג השבועות או קרוב אליו, אפשר לשלב בין שתי מועדים לשמחה, ולצבוע את האירוע כולו באווירת חג חיובית כחג השבועות. כאות לחג החלב והגבינות נשכור קייטרינג חלבי ונעמיד לרשותם של האורחים באירוע מאכלי שבועות מגוונים כמו פשטידות, מבחר גבינות, סלטים ולחמים חמים וטריים היישר מהטבון. מעדני החלב והלבוש החגיגי הלבן יוסיפו לאירוע ויתרמו אנרגיה חיובית באופן כללי, ובנושא האוכל, יוסיפו טעם טוב.

לסיכום, אווירת חג, תמיד, שלווה יותר ומרוממת יותר. בימים הסמוכים לתאריך חג ישנה אווירה מיוחדת מסביב. חג השבועות הינו מועד מצוין לקיום אירועים ושמחות. בחירה במועד זה לאירוע שלכם , עשוי לשדרג את האירוע כולו. לצבוע את האירוע בלבן לכבוד החג יצור זיכרון נעים לכם ולכל אחד מהאורחים שלכם. קייטרינג חלבי הינו הבחירה המתאימה ביותר כששוקלים לקיים אירוע בחג השבועות.